آبی کلاسیک رنگ سال 2020 را به چه رنگی ست کنیم؟

به تازگی کمپانی پنتون از رنگ سال ۲۰۲۰ رونمایی کرد. رنگ آبی کلاسیک، رنگ آسمان هنگام غروب
در این مطلب قصد داریم به شما ایده هایی ناب برای خلق استایلی جذاب با بهره گرفتن از این رنگ نو و در عین حال آشنا بدهیم.
همانطور که حتما می دانید رنگ مکمل آبی، نارنجی است و هرقدر آبی تیره تر شود رنگ مکمل آن روشن تر می شود به بیان دیگر رنگ مکمل آبی کلاسیک نارنجی روشن است. این رنگ در کنار آبی کلاسیک جلوه خوبی دارد اما فراموش نکنید که اگر قصد دارید از رنگ سال استفاده کنید اجازه دهید آبی ستاره استایل شما باشد و نارنجی را به مقدار کم و در حد اکسسوریهای کوچک بکار ببرید و مطمئن باشید نتیجه فوق العاده خواهد بود.

آبی کلاسیک را به چه رنگی ست کنیم؟آپشن بعدی رنگهای پاستلی است که برای فصل بهار توصیه می شود و از بین آنها صورتی ملایم انتخاب مناسبی است که در ترکیب با آبی کلاسیک آن را جوان پسند تر می کند و البته هم مناسب خانمها و هم آقایان خوش سلیقه است.
برای اینکه حس کلاسیک رنگ سال پنتون را بیشتر کنید به سراغ رنگ سفید بروید. همچنین آبی و سفید در کنار هم حس تمیزی را القا می کنند و به ویژه برای آقایان مناسب است چراکه خانمها ترکیب این دو رنگ را می پسندند.
برای داشتن ظاهری مدرنتر آبی کلاسیک را با طلایی و زرد ترکیب کنید که در چرخه رنگ به نارنجی بسیار نزدیک است.
شاید رنگ سبز آخرین رنگی باشد که به فکر ترکیبش با آبی بیفتید اما خوب است بدانید از آنجا که رنگ آبی یک رنگ طبیعی است پس با اضافه کردن سبزی درختان به آبی آسمان شب حال و هوای طبیعی آن را دوچندان می کنید اما پیشنهاد ما این است که تا حد امکان سبزهای ملایمتر را انتخاب کنید.

مونو کروم همیشه جواب می دهد؛
اگر واقعا عاشق آبی هستید مورد آخر ویژه شماست. چرا که نه! یک استایل سر تا پا آبی همان چیزی است که سال ۲۰۲۰ به آن احتیاج دارد. احتمالا آیتمهای جذاب زیادی به رنگ آبی در کمد خود پیدا خواهید کرد.
در آخر خود را به رنگهای بالا محدود نکنید بی نهایت ترکیب جذاب با آبی می توانید بسازید ترکیب آبی با رنگهایی مثل مشکی، قهوه ای، خاکستری، بنفش تیره و … نیز اگر توازن رعایت شود فوقالعاده خوب خواهد شد.

ست آبی کلاسیک

ست آبی کلاسیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE