بررسی استایل مگان مارکل

مگان مارکل معمولاً لباس‌های ساده می‌پوشد. رنگ‌هایی که او انتخاب می‌کند خاص و روشن است. استایل او، تیپ پرنسس دایانا را به یاد می‌آورد. لباس‌های طرح‌دار و گران‌قیمت را کمتر در بین انتخاب‌های او می‌بینیم. تیپ کژوال و راحت در بین لباس‌هایش زیاد است. بهترین مدل‌های لباسی که مگان مارکل پوشیده است را با هم مرور می‌کنیم.

مگان مارکل در لباس‌های گوناگون:

پیراهن با یقه‌ی شنلی + کمربند باریک

مگان مارکل پیراهن ساده‌ای به رنگ استخوانی انتخاب کرده است. این پیراهن با مدل خاصی که سرشانه‌هایش دارد، او را منحصر به فرد می‌کند. کمربند باریکی از ژیوانچی، ظرافت خاصی به این استایل می‌دهد. شما هم به جزییاتی مثل اکسسواری توجه کنید:

کت و شلوار مشکی + کفش پاشنه بلند

این کت و شلوار در نگاه اول بدون ظرافت‌های زنانگی به نظر می‌آید. اما وقتی بیشتر دقت می‌کنید از سادگی و رنگ مشکی آن لذت می برید. قد شلوارش کاملاً با هیکل او و کفش‌هایش متناسب است. مانند مگان مارکل به جزییات دقت کنید و سادگی را از یاد نبرید:

کت بلند لبه‌دار + شلوار لوله‌تفنگی + کفش پاشنه بلند

تمام جذابیت این استایل، به آن نوار روشن است که مگان مارکل را متمایز می‌کند. او مدل گشاد کتش را با شلوار نسبتاً تنگ به تعادل و تناسب رسانده است. نکته‌ای که برای ست کردن تیپ خودتان می‌توانید همیشه استفاده کنید:

پیراهن میدی + کفش پاشنه بلند به رنگ طبیعی پوست

اگرچه مگان مارکل از رنگ‌های درخشان پرهیز می‌کند اما این پیراهن زرد زیبا، متفاوت و ساده است. این رنگ درخشان با کفش‌هایی که به رنگ طبیعی پوست بدن هستند بسیار بیشتر به چشم می‌آید و در عین حال چشم را آزار نمی‌دهد. از کفش‌هایی به رنگ طبیعی پوست بدن غافل نشوید:

پیراهن میدی با دامن کلوش + کفش پاشنه بلند به رنگ پوست

این استایل مگان مارکل یادآور حضور در برنامه‌ها و مهمانی‌های هالیوودی است. او معمولاً از جواهرات و زیورآلات استفاده نمی‌کند. رنگ قرمز این پیراهن بدون زیورآلات بیشتر هم به چشم می‌آید و بر زیباییش می‌افزاید. پاهای قلمی و باریک با این کفش‌ها زیباتر  هم به نظر می‌رسد. می‌توانید با زیورآلات کمتر هم زیبا به نظر بیایید:

پیراهن دکمه دار + کفش پاشنه بلند مشکی

این پیراهن کرم روشن با راه‌های باریک مشکی و دکمه دار نمونه ای از مد روز است. مگان مارکل در عین حال که راحتی و سادگی را انتخاب کرده، کاملاً مد روز است. کفش‌های مشکی با بند‌های ظریف، برای یک مهمانی عصرانه و خودمانی تناسب دارد. یادتان باشد پیراهن‌های جلودکمه‌دار ترند سال 2018 است:

پیراهن با پارچه‌ی چین خورده + کیف کوچک

این مدل پیراهن با برش‌ها و پارچه‌ی متفاوتش، خاص و مدرن است. مگان مارکل با انتخاب این پیراهن مشکی که کتی کوتاه روی آن پوشیده، شیک وزیباست. با انتخاب پیراهن ساده که پارچه‌ای متفاوت دارد، شیک و زیبا به نظر می‌آیید:

منبع: دیجی استایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE