معرفی مدل های معروف کوتاه قد

در این بخش ستاره های زن و سوپر مدل های زیبایی را معرفی می کنیم که قد کوتاهی دارند و بسیار معروف هستند. جالب است بدانید که خیلی از ستاره های زیبا که درآمد زیادی هم دارند قدشان از 160 سانتی متر کمتر است.

سوپر مدل مشهور کیت ماس Kate Moss

کیت ماس سوپر مدل معروف بریتانیایی اسـت کـه بخاطر چهره مغموم و رنج کشیده ‌اش شهرت دارد. او باوجود قد کوتاه و زیبایی نسبی، توانست طی همکاری با کلوین کلاین در مدتی کوتاه بـه یکی از مشهور ترین ستاره ‌هاي دنیای مد تبدیل شود.

سارا دوکاس درسال 1988، زمانی کـه کیت تنها 14 سال داشت، وی را در فرودگاه دید و از او برای کار در حرفه مادلینگ دعوت کرد. گرچه قد او، 168 سانتی متر، با استانداردهای مادلینگ هماهنگی نداشت، اما او با اراده اي کـه داشت توانست پله هاي موفقیت را یک بـه یک پشت سر بگذارد و تبدیل بـه یکی از موفق ترین مدلهای جهان شود.

سوپر مدل معروف کارا دلوین Cara Delevingne

کارا دلوین مدل و بازیگر انگلیسی ست کـه نخستین بار در سن ده سالگی شروع بـه مدلسازی دریک شات سرمقاله ووگ ایتالیا کرد. او قدی حدود 173 سانتی متر دارد کـه کـه با استانداردهای مادلینگ مقایرت داشت اما شخصیت و توانایی او دراین حرفه، وی را تبدیل بـه یکی از معروفترین مدلهای جهان کرد.

البته عده اي از برندهای معروف از همکاری با این مدل سر باز زدند. بعنوان مثال درسال 2012، برند لوکس مارک جاکوبز در مورد کارا گفت: «چراباید این آدم کوتوله در صنعت مادلینگ باشد؟»

سوپر مدل سرشناس سارا سامپایو Sara Sampaio

سارا سامپایو یک مانکن اهل پرتغال اسـت کـه بیشتر بـه ‌خاطر همکاری ‌اش با کمپانی ویکتوریا سیکرت شناخته می‌شود. جالب اسـت بدانید کـه هیچ یک از فرشتگان ویکتوریا سیکرت قد زیر 175 سانتی متر ندارند، اما سارا با قد 168 توانست راه خودرا در بین آن ها باز کند.

او تا بحال با برندهای مشهوری چون تامی هایلفیگر، بالمین و.. همکاری کرده اسـت. او میگوید: «زمانی کـه دیگران از مـن در مورد کوتاهی قدم سوال می‌کنند، بـه آن ها میگویم کـه مـن و کیت ماس هم قد هستیم. همانگونه کـه او توانسته با این قد در حرفه مادلینگ موفق شود، مـن هم می‌توانم.»

سوپر مدل سرشناس هایلی بالدوین Hailey Rhode Bieber

هایلی بالدوین مدل آمریکایی و شخصیت تلویزیونی اسـت کـه از سال ۲۰۱۴ فعالیت خودرا بعنوان مدل شروع ودر سال ۲۰۱۸ با جاستین بیبر خواننده معروف کانادایی ازدواج کرد ودر یک توییت رسمی نام خانوادگی اش رابه بیبر تغییر داد.

او با قد 170 شانسی برای دیده شدن در دنیای مادلینگ نداشت اما بـه لطف شهرت پدرش توانست دراین حرفه بدرخشد. او تا بحال برای برندهایی چون دولچه گابانا، تامی هایلفیگر، جرمی اسکات و… مدل شده اسـت.

منبع : تاپناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE