۱۲ مدل مویی که بی شک تابستان امسال بیشتر خواهید دید!

تابستان فصل تعطیلات و البته مدل موهای جدید است. برای اینکه بهار و تابستان امسال مدل موی مورد علاقه خود را راحت تر پیدا کنید در اینجا برای شما رنگ مو و مدلهای ترندی ۲۰۲۰ را طبق نظر تعدادی از آرایشگران استرالیایی گرد آوری کرده ایم.

۱. مدل موی Mullet


مدل موی مولت بسیار زیبا و جالب است به ویژه برای موهای صاف و یا کمی مواج. در این مدل مو جلو و اطراف سر کوتاه و پشت مو بلند تر است.

۲. مدل باب کمی لایه ای

این مدل برای سال ۲۰۲۰ فوق العاده است و ورژن مناسبی از مدل یکنواخت باب و مناسب بهار و تابستان است. کمی حالت لایه ای شکل رومانتیک تر و سر زنده تری به مدل موی باب می دهد.

۳. موی صاف و لخت

مدل موی صاف و لخت بازگشت شکوه مندانه ای خواهد داشت. در اینجا در مورد موی صاف و براق با انتهایی کاملا تیز صحبت می کنیم.

۴. Bronde مدرن

رنگ موی bronde رنگی بین بلوند و قهوه ای است که زیاد دلچسب نیست اما ورژن مدرن تر آن که انتهای آن رو به بلوند است محبوب تر و جذابتر خواهد بود.

۵. رنگ موهای زنده

در این فصل رنگ مو های زنده بیشتر دیده خواهد شد. رنگهایی با نگهداری راحت که زیبایی طبیعی شما را دو چندان می کند. رنگهایی متناسب با تناژهای مختلف پوست که به خوبی یکدست شده است.

۶. فر نچرال

برای بهار و تابستان ۲۰۲۰ شاهد بازگشت فرهای طبیعی خواهیم بود. فرهای درشتی که در هوای آزاد خشک شده که شکلی منظم با قد متوسط و به صورت لایه ای دارند.

۷. رنگ مسی توت فرنگی

سایه ای از رنگ مسی همیشه محبوب بوده به ویژه با تناژ توت فرنگی، قوی و محسوس در عین حال زیبا و جذاب

۸. مدل موی لایه ای دهه ۷۰ همراه با چتری

برای بهار و تابستان ۲۰۲۰ چتری و موی کمی تابدار به صورت لایه لایه مشخص دوباره مد شده. برای رسیدن به استایل دهه ۷۰ میلادی جلوی مو را به صورت چتری کوتاه کنید و کمی کنار بزنید.

۹. مدل باب بلند

با توجه به مد بودن مدل باب در سال ۲۰۱۹ احتمالا در سال ۲۰۲۰ شاهد حالت بلند شده این مدل خواهیم بود که حالت مناسبی بین موی کوتاه و خیلی بلند است که هم می توان آن را به راحتی جمع کرد و هم آزاد و رها گذاشت. این مدل تقریبا برای همه مناسب است ‌که با توجه به فرم صورت قد آن تغییر می کند.

۱۰. مدل موی آشفته

در یک سال گذشته استایلیستها مدلهای بی نقص و مرتب را کنار گذاشته مدلهای نا منظم تر را جایگزین کرده اند. در فصل پیش رو این مدل دخترانه را بیشتر می بینیم.

۱۱. بلوند وانیلی

پیش بینی می شود که بلوند وانیلی در سال جدید مد شود. در مقایسه با بلوند پلاتینیوم، این رنگ بسیار مدرن است به ویژه برای موهای کوتاه بسیار زیبا و چشم نواز است.

۱۲. براشینگ مو به سبک دهه ۶۰ میلادی

این مدل راه خود را به دنیای مد باز کرده و شکل مدرن تر آن به ویژه برای مدل موی باب ظاهری زیبا و جذاب به شما خواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE