6 راز جذابیت بدون آرایش

راه های زیبا شدن بدون آرایش

آیا می دانستید برای زیبایی، نیاز به آرایش و لوازم آرایشی مختلف نیست؟ یک سری نکات و قوانین وجود دارد که با رعایت آن ها می توان بدون استفاده از کرم پودرها و لوازم آرایش مختلف نیز، زیبا و جذاب بود.با ما همراه باشید.

اکثر خانم ها از لوازم آرایشی به منظور افزایش زیبایی و جذابیت خود استفاده می کنند. البته گاهی دسترسی به لوازم آرایش ممکن نبوده و شاید برای تو هم جالب باشد که بدانی با ترفندهایی جالب و ساده می توانی بدون آرایش هم زیبایی خود را حفظ نمایی. در این مقاله چند راهکار برای زیبایی بدون استفاده از لوازم آرایشی را بررسی می کنیم:

زیبا شدن بدون آرایش

معمولا در صورت بدون آرایش ابروها بیشتر مورد توجه قرار می گیرد. ابروها را متناسب با فرم صورت بردارید و در صورت لزوم آن ها را با رنگ یا حنا رنگ کنید. رنگ ابرو باید متناسب با رنگ موها باشد. برای تقویت ابروها از روغن کرچک و ویتامین آ استفاده کنید. بعد از چند هفته استفاده متوجه تغییر در ابروهای تان خواهید شد.

1. استفاده از دستمال مرطوب برای از بین بردن چربی اضافی پوست باعث می شود شاداب و جوانتر به نظر برسد.
2. اگر می خواهی چهره گلگون تر شود، به تو پیشنهاد می کنیم به آرامی گونه ها را نیشگون بگیری تا صورتی تر شود.
3. اگر حس می کنی لب هایت خشک شده و جذابیت همیشگی را ندارد، کمی لوسیون مرطوب کننده به آنها بزن.
4. مژه های بلند و حالت دار یکی از مهمترین راههای جذابیت هستند. انگشتانت را کمی خیس کرده و با فر کردن مژه ها به آنها حالت بده.

روش های زیبایی بدون آرایش

5. اگر می خواهی لب هایت خوشرنگ شود و خون در آنها جریان پیدا کند، به آرامی و حدودا 25 ثانیه لب ها را گاز بگیر.
6. معجزه وازلین را از یاد نبر. می توانی کمی از آن را به قسمت بالای گونه ها بزنی تا مانند هایلایت عمل کند. حتی پیشنهاد می شود مقداری وازلین را با کمی پودر کاکائو ترکیب کرده، به ابروهایت بزنی و رنگ زیبای آن را مشاهد کنید.
متخصصان پوست معتقدند که نباید پوست صورت را بیشتر از دو بار روز شستشو داد. بهتر است قبل از خواب این کار را انجام دهید. صبح ها شیر، لوسیون یا یخ استفاده کنید. زیاد پوست را نمالید چون به پوستآسیب می رسد. هفته ای یک بار ماسک صورت استفاده کنید و اگر پوست حساسی ندارید اسکراب صورت استفاده کنید.
 
منبع:نمناک
http://ytre.ir/r7F

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE