سلنا گومز و عمارت جدیدش!

سلنا گومز نقش خودش را برای بودن در قرنطینه ی خانگی به خوبی ایفا می کند ، او حتی به طرفدارانش یاد می دهد چطور دستهایشان را بشورند! اما اینها ستاره ی دیزنی را از خریدن خانه ی جدید باز نمی دارد .

به نقل از وب سایت E! : سلنا عمارت جدیدی را به ارزش نزدیک به 5 میلیون دلار خریداری کرده است . در پایین جزئیات این خبر را بخوانید :

سلنا گومز چقدر برای خریدن خانه ی جدیدش خرج کرده است؟

Variety گزارش داده است که سلنا گومز برای عمارت جدیدش 4.9 میلیون دلار هزینه کرده است . درامد خالص سلنام گومز در سال 2019 بالغ بر 60 میلیون دلار گزارش شده است  ، پس این ستاره ی موسیقی و بازیگری کار خودش را خوب انجام داده است و سزاوار زندگی تجملاتی است.

سلنا گومز

به نظر می رسد سلنا گومز هم بلخره به منطقه ی ثروتمندان نقل مکان کرده است . سلبریتی هایی که در همسایگی او زندگی می کنند عبارتند از : ویین دیزل ، لوگان پاول ، جیمز چارلز و ربکا زامولو

البته سلنا گومز هنوز هم مالک یک استدیوی شهری و یک عمارت در منطقه ی Woodland Hills است که هنوز در بازار 2018 یا 2019 به فروش نرفته است. مادر سلنا گومز و پدرخوانده اش هنوز در عمارت Woodland Hills زندگی می کنند.

برای دیدن مطالب بیشتر در مورد اخبار سلبریتی ها اینجا را کلیک کنید

خانه ی سلنا گومز چقدر بزرگ است ؟

مساحت عمارت سلنا 3500 متر است که شامل 6 اتاق خواب ، 10 سرویس بهداشتی و گالری عکس است ، بدین ترتیب طرفداران سلنا قبل از دیدن او می توانند یک تور واقعی را در خانه ی او سپری کنند.

به نقل از Variety : خانه ی او همچنان شامل یک استدیوی خانگی ، 3 آشپزخانه (2 عدد داخل خانه و 1 عدد در حیاط ) ، 2 اتاق خواب همراه بالکن ، سالن یوگا ، اتاق ماساژ ، باشگاه ، استخر و تراس های مختلف است.

سلنا 1

شما از خیابان هیچ دیدی به داخل عمارت سلنا ندازید که این مسئله حریم خصوصی خوبی را برای سلنا رقم می زند ، حتی اگر با ماشینتان به داخل حیاط بروید باز با یک دروازه ی دیگر روبه رو می شوید.

درختان زیادی در حیاط عمارت سلنا هستند به طوری که تمام عمارت را احاطه کرده اند ؛ همین موضوع به سلنا اجازه می دهد تا از دست پاپاراتزی ها در امان باشد!

قبل از سلنا گومز خواننده ی معروف دیگری مالک این عمارت بوده است

اولین مالک این عمارت خواننده ی معروف « تام پتی » بوده است . تام و همسرش « جین بنیو » در سال 1989 این عمارت را باهم طراحی کرده اند و در آنجا زندگی می کردند و تا 1996 که از هم جدا شدند و تام تا سال 2015 در آنجا ماند.

« Randy Spendlove » هم بعد از تام یک سال در این عمارت زندگی کرد و 400.000 هزار دلار در آن عمارت خرج کرد.

منبع : cheatsheet.com

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE