مشهورترین و ثروتمندترین بازیگران ترک ( قسمت دوم )

در این بخش معروف ترین و ثروتمندترین  بازیگران ترک را معرفی می کنیم که بسیار ثروتمند هستند. در چند سال اخیر صنعت فیلمسازی ترکیه بسیار پشیرفت کرده است و در حال تبدیل شدن به صنعتی بزرگ و سودآور برای این کشور است. در این مطلب بازیگران زن و مرد معروف ترکیه را به شما معرفی می کنیم که بسیار پولساز و ثروتمند هم هستند.

برای دیدن بخش اول « مشهورترین و ثروتمندترین بازیگران ترک » اینجا را کلیک کنید

Burak Ozcivit بوراک اوزچیویت

بوراک اوزچیویت مدل سابق و بازیگر مشهور ترکیه اسـت. بوراک اوزچیویت رتبه دوم را در رقابت بهترین مدلهای جهان بدست آورد او در سریال تلویزیونی و سینما ایفای نقش می کند.

Burak Ozcivit

نقش هاي برجسته و شناخته شده او در فیلمهای “Family Home”، “Impossible Love”، “Man on compulsion” و “The Magnificent Century”. میباشد .ارزش خالص دارایی ۳ میلیون دلار اسـت ودر فهرست ۱۰ نفر از ثروتمندترین افراد مشهور ترکیه رتبه ۴ را دارد.

Tolgahan Sayisman تولگاهان سایشمن

تولگاهان سایشمن مدل و بازیگر جذاب و محبوب ترکیه، . تولگاهان سایشمن همچنین دارای عنوان “بهترین مدل جهان” اسـت. او بخاطر بازی در تعداد زیادی از فیلم ها شهرت زیادی دارد.

Tolgahan Sayisman

او بازی فوق العاده اي در فیلمهای “Love Comes Unexpectedly”، “Goal of My Life” ودر سریالهای “Ask and Sky” و “Tulip Age” داشته اسـت. ارزش خالص دارایی برآورد شده ۵ میلیون دلار اسـت و سومین شخص ثروتمند مشهور ترکیه اسـت.

Nur Aysan نور آیسان

نور آیزان ثروتمند ترین زن مشهور و بازیگر ترکیه و اصالتاً آلمانی-ترکیه ایی اسـت. و بخاطر بازی فوق العاده اش در نقش Peyker در در سریال محبوب “Edge of Love” بسیار مشهور شده اسـت.

Nur Aysan

او همچنین در فیلم هایي با نام “Valley of the Wolvesا” کـه بر گرفته از یک داستان فلسطینی اسـت ایفای نقش کرده اسـت. ارزش خالص دارایی هاي او ۵ میلیون دلار میباشد و او در رتبه دوم فهرست ۱۰ تا از ثروتمندترین افراد مشهور ترکیه قرار دارد.

Asli Tandogan اسلی تاندوگان

اسلی تاندوگان ملکه زیبایی ، بازیگر و ثروتمندترین فرد مشهور ترکیه با ثروتی معادل ۱۰ میلیون دلار اسـت کـه در ابتدای فهرست ۱۰ تن از ثروتمندترین افراد مشهور ترکیه قرار دارد.

Asli Tandogan

او برای بازی در نقش “لامیا” در مجموعه تلویزیونی “Dudaktan Kalbe. و همچنین در نقش “کاراکا” در فیلم Kabadayi محبوبیت فراوانی بدست آورد . اسلی تاندوگان یک بازیگر مردمی و پرطرفدار در ترکیه اسـت.

برای دیدن بخش اول « مشهورترین و ثروتمندترین بازیگران ترک » اینجا را کلیک کنید

منبع : تاپناز

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE