مصاحبه ی 73 سوال با جی جی حدید – تماشا کنید | مصاحبه ی کامل ووگ با جی جی حدید

در سال 2017 مجله ی معتبر مد و فشن « ووگ » مصاحبه ی ویدیویی با « جی جی حدید » ترتیب داد با عنوان « 73 سوال با جی جی حدید » .در ادامه با مدگرافی همراه باشید و ویدیویی زیرنویس فارسی این مصاحبه را تماشا کنید.

جی جی حدید کیست ؟

جی جی حدید

جلینا نورا «جیجی» حدید  مدل اهل ایالات متحده آمریکا است. وی از دو سالگی با برند گس وارد عرصه مدلینگ شد و در سال ۲۰۱۴ در لیست ۵۰ مدلینگ برتر از دید وب سایت مدل دات کام انتخاب شده‌است.

آغاز مدلینگ و موفقیت:

حدید در سال ۲۰۱۱ به صورت جدی وارد عرصه مدلینگ گردید و در همان سه بار در کت واکِ فشن شو برند گِس حضور یافت. تا پایان دوره دبیرستان در لس آنجلس زندگی کرد و بعد از آن برای ادامهٔ مدلینگ عازم نیویورک شد. در سال ۲۰۱۴ جی جی حدید در لیست ۵۰ مدل برتر از دید وب سایت مدل دات کام انتخاب شده‌است؛ و نهایتاً در ۲۰۱۶ توانست جایزهٔ بهترین مدل سال را از The Fashion Awardsدریافت کند. حدید با بسیاری از برندها از جمله میبیلین، تامی هیلفیگر، وورساچه، ویکتوریا سکرت همکاری داشته‌است.

مناسب ترین استایل برای شما چه استایلی است؟

زندگی شخصی جی جی حدید :

خانواده ی جی جی حدید

پدر او محمد حدید (تبار آمریکایی- فلسطینی) و مادر او یولاندا حدید (تبار هلندی) مدل سابق است. همچنین خواهر بلا حدید و برادر انوار حدید او در صنعت مدلینگ مشغول هستند. وی در سال ۲۰۱۸ از شریک خود که از سال ۲۰۱۵ با وی بود زین مالیک جدا شد و به رابطه اش با او پایان داد. بعد از آن در سال ۲۰۱۹تا اواخر آن با تایلر کاکمرون دیده شد. اما درسال ۲۰۲۰ با شریک قبلی خود زین ملک مجدداً رابطه اش را از سر گرفت.در آوریل ۲۰۲۰ جی جی حدید جشن تولد خود را به همراه خواهرش بلا و مادرش یولاندا حدید جشن گرفت و چند روز پس از آن خبرهایی مبنی بر بارداری او منتشر شد که مدتی بعد در مصاحبه ای با جیمی فالون خودش آن را تایید کرد و جنسیت فرزند او دختر است.


One Comment

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

CLOSE
CLOSE